Neymar poprosił ojca, aby poradził sobie z przeniesieniem

Posted By Admin on 2018-03-14

Neymar powiedział ojcu, że chce wstąpić do klubu Realu Madryt przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Brazylijczyk Neymar chce odnieść się do swojej przyszłości przed udaniem się do reprezentacji Brazylii. Latem ubiegłego roku Neymar dołączył do klubu PSG Paris Saint-Germain w niewiarygodnej cenie 200 milionów funtów. Niech Koszulki piłkarskie dla dzieci towar znacznie zwiększa sprzedaż. Mimo tego, że pomógł zespołowi Ligue 1, Paris Saint-Germain PSG, zdobyć 26 bramek, istnieją doniesienia, że ​​Neymar nadal chce wrócić do La Liga. Według źródeł w mediach Neymar upoważnił swojego ojca do rozpoczęcia odpowiednich negocjacji dotyczących transferu .


Hiszpańskie media twierdzą, że dawni koledzy z drużyny z Barcelony są gotowi przywitać go z powrotem, ale Real Madryt jest obecnie dominującym zespołem w wyścigu Neymar. Oczywiście Paris Saint-Germain PSG nie puści, a oni licytują dla Neymaru nawet 400 milionów euro. Chociaż zarówno prawdziwy, jak i Neymar mają wolę, potwierdza to Guillem Balague, ale jest zbyt wcześnie, by mówić o rozmowach transferowych, Neymar chce przenieść się do klubu Realu Madryt przed Mistrzostwami Świata. Jakie są postawy fanów Koszulki piłkarskie dla dzieci Neymar?

Neymar chce jak najszybciej dołączyć do Realu, a następnie spróbować przygotować się do Pucharu Świata. Nie chce, żeby jego problemy z transferem były rozproszone. A w Mistrzostwach Świata 2014, po utracie tytułu, Brazylijczycy Neymar nie chcą powtarzać tego samego. Jednak media podały, że Paris Saint-Germain PSG nie będzie łatwo wyzwalać ludzi, mają dla Neymara 400 milionów funtów wysokich cen, zastanawiam się, czy Real Madryt zadziała? Aby poznać odpowiedź, możesz śledzić naszą stronę internetową. Jednocześnie zapewniamy również Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem usługę zakupu online dla fanów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Koszulki piłkarskie dla dzieci, Koszulki piłkarskie dla dzieci Neymar, Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem