Kierownictwo Manchesteru United niezadowolone z Jose Mourinho

Posted By Admin on 2018-03-15

Po tym, jak Manchester United odpadł z Ligi Mistrzów, Mourinho dało jasno do zrozumienia, że ​​jeśli Manchester United będzie dalej robił postępy, będą musieli dalej inwestować, jak Manchester City, aby zwiększyć swoją siłę. W związku z tym media dały jasno do zrozumienia, że ​​kierownictwo Manchesteru United nie zgadza się w pełni z Jose Mourinho, chociaż inwestycja United nie jest tak dobra, jak Manchester City, ale w Premier League, a nawet w całej Europie, jest absolutnie najlepsza, dyrektorzy United przekonanie, że Jose Mourinho może polegać na takich inwestycjach, wystarczy, aby zespół zrobił wielkie postępy.Koszulki piłkarskie dla dzieci otrzymał popularnych fanów.

Chociaż Mourinho przez ponad rok wydawał prawie 300 milionów funtów na coaching Manchesteru United, wydaje się, że Manchester United nie był wystarczająco silny, aby wesprzeć swojego sąsiada Manchester City, dlatego Mourinho wielokrotnie deklarował, że Manchester United musi zwiększyć swoją inwestycję starania. W tym celu, zapytany o to, co Manchester United musiał zmienić, aby dostać się na scenę po meczu Ligi Mistrzów, Mourinho powiedział: "Wszystko, wszystko musi się zmienić, wszystkie kluby wydają pieniądze, prawda?" Nie tylko my, to jest naturalny proces, wszystkie zespoły inwestują. "Koszulki piłkarskie dla dzieci Manchester United doświadczyć tego niepowodzenia, będzie pracować ciężej.

Mimo to, Manchester United nadal zaoferuje Jose Mourinho ogromną inwestycję tego lata, podały media. Celem Manchesteru United jest dzwonek i Nicei pomocnicy, ale budżet kupującego Jose Mourinho nie będzie ograniczony, a po tym, jak menedżerowie Manchesteru United nie zgadzają się z Jose Mourinho z powodu budżetu, Paryż skorzysta z szansy na przeprowadzkę i ma nadzieję, że wykopie dawną Chelsea, Real Kierownik w Madrycie zastąpił teraz "Emery". Jednakże, biorąc pod uwagę niedawne przedłużenie Mourinho do Manchesteru United do 2020 roku, Paryżowi trudno jest pokonywać zakręty. Ale media wskazują, że jeśli Paryż wierzy, że mogą skorzystać z jakiejkolwiek niezgody między Mourinho i Manchesterem United, zrobią wszystko, co w ich mocy. Po upokorzeniu Ligi Mistrzów wielu fanów Manchesteru United zaczęło bombardować drużynę Jose Mourinho i grać, kwestionując, że Portugalczycy nie byli właściwym menedżerem United.Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, czekając na próbę czasu.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Koszulki piłkarskie dla dzieci, Koszulki piłkarskie dla dzieci Manchester United