Zasady i Warunki

Polityka powrotu

Zobowiązujemy się do pełnej satysfakcji. Przed korzystaniem z łatwej polityki wymiany i zwrotu należy skontaktować się z nami z powrotem wysyłając adres przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Upewnij się, że wszystkie przesyłki z powrotem do nas muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie zużyte, zmodyfikowane lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami.

Wszystkie zamówione przedmioty są właściwymi rzeczami, które wybierzesz w naszym sklepie internetowym. Jeśli zwrócisz właściwe produkty za zwrot: wszystkie zwrócone przedmioty podlegają 15% opłacie. Opłaty za wysyłkę i manipulację nie podlegają zwrotowi.

Nie pokrywa kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utratę przesyłek.

Wszystkie zwrócone towary powinny zostać wysłane na adres wysyłki, na który wysyłamy e-mailem.

Wymiana
Skontaktuj się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przesyłane do nas materiały muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie zużyte, zmodyfikowane lub umyte, ze wszystkimi dołączonymi tagami. Noszone lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

Nie pokryjemy kosztów wysyłki wymiany, będziecie Państwo odpowiedzialni za zwrot kosztów wysyłki i za koszty wysyłki i manipulowania kosztami wysyłki wymienianych przedmiotów z powrotem do Ciebie. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania przedmiotów do nas z własnej winy, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utratę przesyłek. Opłaty za wysyłkę i manipulację nie podlegają zwrotowi.

Przyjazny Uwaga: Proszę uważnie wybrać produkt i rozmiar. Jeśli chcesz zwrócić towary z powodu niedbałego błędu, musisz zapłacić za transport powrotny.

Anulowanie zamówienia
Anulowanie zlecenia należy zażądać przed wysłaniem zamówienia. Poniesie opłatę za anulowanie, która wynosi 10% całkowitej kwoty zamówienia. Ponieważ wszystkie zamówienia są przetwarzane najszybciej w ciągu 6-8 godzin po złożeniu zamówienia, nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego umieszczeniu. Mam nadzieję, że w tym kluczowym momencie zrozumiesz. Wnioski o zlecenie po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszą polityką zwrotu.

Przyjazna uwaga
Jeśli nie otrzymałeś 10-cyfrowego numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, Twój serwer poczty e-mail mógł być postrzegany jako spam. W tym przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w śledzeniu zamówień.