Wysyłka

Witamy taniakawa.com, otrzymasz najlepsze zniżki i najlepsze produkty. Oferujemy najlepszy serwis i szybka dostawa

Więc jeśli masz jakieś pytania wystarczy wysłać mi e-mail. Skontaktujemy się z Tobą w czasie pierwszej.

Produkty Online Koszty wysyłki

Jeśli sklep taniakawa.com będziemy obliczać pocztowa jeśli kupujesz 1-3 sztuk produktów, po prostu produktem (€ 12) Euro oblicza.

W przypadku zakupu dwóch produktów, lub € 79, że są wolne od opłat pocztowych.

Powrotna polisa

Wszystkie zwroty i wymiany należy zużyć w ciągu 7 dni po pakiet dostarczona. Aby powrócić / Exchange, rzecz musi być w nowym warunku jak z oryginalnego pudełka do której zostały dołączone. Proszę wysłać zapytanie zwrócić lub wymienić za pośrednictwem e-mail z informacjami podanymi poniżej, a my wyślemy Ci informacje o tym, jak wysyłać rzecz z powrotem do zwrotu lub wymiany, zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin.

Proszę zwrócić się do nas na adres zwrotny, a nie tylko wysłać je z powrotem do oryginalnego adresu lub zwroty nie będą rozpatrywane. Prosimy również o przesłanie nam żadnych istotnych tropi liczbę przez e-mail po wysłaniu pakietu zewnątrz.

Uwaga:

1. Wszelka wymiana lub zwrot towaru, musi zachować swój pierwotny stan nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać.

2. Musisz skontaktować się z nami w ciągu 3 dni po pojawieniu się element. Nadzieję, że możemy zrozumieć siebie nawzajem. Wszelkie pytania prosimy o przesłanie do nas; będziemy uczestniczyć na wszelkie problemy i pracować z wami, aby go rozwiązać.

Testujemy nasze produkty przed oferujemy do sprzedaży. Mamy również zbadać każdy ładunek przed zamówień statków. Jeśli nie korzystasz z żadnego z naszych produktów, prosimy o kontakt z nami, chętnie pomoże. taniakawa.com nie ponosi odpowiedzialności za wypadki w trakcie lub po użyciu urządzeń lub wyposażenia, które śledzić odpowiedzialni.