Polityka prywatności

Rejestracja:
Zachęcamy do rejestracji podczas zakupów w naszej witrynie internetowej, jednak nie jest to wymagane. Nasz formularz rejestracyjny wymaga od użytkowników podania nam informacji kontaktowych (takich jak imię, wiek, adres pocztowy, numer telefonu, adres e-mail i hasło). Musisz mieć ukończone 13 lat. Rejestracja pomaga nam dostarczyć Państwu szybkiego i prostego procesu wyewidencjonowania. Dane kontaktowe klienta dostarczone na formularzu rejestracyjnym będą wykorzystywane do kontaktu z Tobą w sprawie statusu zlecenia lub odpowiedzi na pytania. Ponadto, jeśli nie zdecydujesz się zrezygnować, zostanie on wykorzystany do wysyłania Ci e-maila o aktualizacjach dotyczących zbliżających się sprzedaży, konkursów, promocji i informacji o produkcie. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że jesteś odpowiedzialny za zachowanie poufności informacji rejestracyjnych i hasła. Jeśli chcesz, możesz także wypełnić profil klienta. Choć nie jest to wymagane, informacje uzyskane z pytań dotyczących profilu klienta pomagają nam dowiedzieć się więcej o naszych klientach i wykorzystują je do udoskonalania naszych klientów.

Szczegóły zamówienia:
Klienci mogą używać formularza zamówienia do zakupu produktów. Podczas składania zamówienia zbieramy informacje kontaktowe, takie jak adresy wysyłki i adresy e-mail oraz informacje finansowe, takie jak numery konta lub karty kredytowej. Informacje kontaktowe z formularza zamówienia służą do wysyłania zamówień i informacji do naszych klientów oraz, w razie konieczności, o kontakt z nimi. Możesz wybrać opcję zapłaty kartą kredytową.

Nasza gwarancja:
Zobowiązujemy się do ochrony prywatności. Informacje podane nam nie są przekazywane ani sprzedawane żadnym podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem dostawcy wysyłki dostarczającego Twoje zamówienie. Podajemy tylko adres wysyłki i numer telefonu do firmy wysyłkowej. Informacje, które zbieramy od Ciebie, są używane tylko w celu przetworzenia i wysłania zamówienia. Twój adres e-mail jest używany tylko w celu dostarczenia Ci potwierdzenia zamówienia i numeru śledzenia. Twój numer telefonu jest używany do kontaktu z Tobą w przypadku problemów z realizacją lub dostawą Twojego zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub komentarze dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli się z nimi skontaktować.